У другій половині дня російські війська вдарили по мирних жителях у Стецківському старостаті Сумської області. Ворог здійснив повторну атаку, цього разу по медичним працівникам.
Про це повідомив у своєму Telegram-каналі голова Сумської ОВА Олег Григоров.
«Після удару по цивільним, коли медики надавали допомогу та евакуювали постраждалого, ворог здійснив повторну атаку – вже по бригаді екстреної медичної допомоги», – зазначив керівник обласної адміністрації.
За його словами, наразі двоє парамедиків проходять обстеження в медичному закладі.
Попередні події
Раніше в той же день у Сумській громаді внаслідок ворожого нападу загинув чоловік, ще одна особа отримала поранення.
Як пояснив Григоров, обстріл стався приблизно о 15:40 на дорозі в межах Стецківського старостата. Двоє братів пересувалися на мотоблоці в сторону Хотинської громади, коли їх атакував ворожий безпілотник.
«Загинув 57-річний чоловік. Його брат отримав поранення, йому надається медична допомога. Моє співчуття рідним загиблого», – повідомив голова ОВА.
Крім того, Григоров звернувся до жителів Сумської області з закликом звести до мінімуму пересування в напрямку прикордонних територій, оскільки там противник планомірно атакує цивільний транспорт.

