Чемпіон Кіпру “Пафос”, раніше виключивши з Ліги чемпіонів київське “Динамо”, зробив впевнений крок до попадання в основну стадію турніру, перемігши в виїзному матчі сербську “Црвену Звезду”.
Ліга чемпіонів, плей-оф раунд, перший поєдинок
“Црвена Звезда” (Сербія) – “Пафос” (Кіпр) – 1:2
Автори голів: Бруно Дуарте, 58 – Коррея, 1, Пепе, 52 (з пенальті)
Незабитий пенальті: Бруно Дуарте (ЦЗ), 58 (відбив голкіпер)
Моментальний початок кіприотів
Зустріч у столиці Сербії почалася з несподіваного удару для домашньої команди. Літера на 38-й секунді Коррея зміг скористатися прорахунком захисників і відправив м’яч у ворота. Примітно, що саме цей футболіст вражав ворота й у матчах проти “Динамо”.
Після деякого часу Бруно повторно направив м’яч у сітку супротивника, однак головний арбітр після вивчення відеоповтору зафіксував порушення правил – дотик м’яча рукою, і взяття воріт було анульовано.
Одинадцятиметрові для обох сторін
На початку другої половини зустрічі “Пафос” збільшив свою перевагу: Елсник заблокував передачу Бруну рукою в штрафному майданчику, а Пепе безпомилково виконав призначений пенальті.
Однак через кілька хвилин аналогічна ситуація сталася на протилежній половині поля. На цей раз Бруно допустив гру рукою у своїй штрафній зоні, що призвело до призначення одинадцятиметрового на користь “Црвени Звезди”. Колишній гравець львівського клубу Бруно Дуарте не зміг обіграти воротаря Михайла з лінії пенальті, але зміг вразити ціль після відскоку.
Вирішальний момент для команди з Кіпру
Сербська команда активізувала атакуючі дії в спробі зрівняти рахунок, однак гості продемонстрували надійну гру в обороні й утримали мінімальну перевагу – 2:1.
Другий матч пройде на наступному тижні на території Кіпру, де “Пафос” чекає серйозна перевірка на міцність. У разі збереження позитивного результату за підсумками двоматчевого протистояння, кіприоти отримають путівку в груповий етап Ліги чемпіонів.
Раніше ми висвітлювали, як “Фіорентина” піднесла сюрприз українським уболівальникам в європейських турнірах.
Також слідкуйте за матеріалами про перспективи “Динамо” в разі поразки від “Маккабі” в Лізі Європи.

