Харківський національний університет імені Каразіна планує частково відновити очне навчання з нового року. Для безпеки студентів у навчальному закладі створюють спеціально обладнані захищені приміщення.
Ректор університету Тетяна Каганівська в інтерв’ю виданню “Думка” повідомила про заплановані зміни в освітньому процесі.
За її словами, студенти відчувають гостру потребу в живому спілкуванні та безпосередньому взаємодії один з одним.
Керівник вишу підкреслила, що університетська освіта включає не тільки отримання знань і професійних навичок, але й формування комунікативних компетенцій у відповідному академічному середовищі.
Каганівська пояснила, що в перші місяці повномасштабного військового конфлікту університет не розпоряджався необхідною кількістю аудиторій у захищених приміщеннях. У зв’язку з цим адміністрація активно працювала над пошуком фінансування для будівництва безпечних навчальних просторів.
“На сьогодні у нас з’явилася така можливість, і ми активно ведемо будівельні роботи. Розраховуємо завершити всі роботи до кінця поточного календарного року. Починаючи з весняного семестру, наші студенти зможуть навчатися у безпечних аудиторіях Каразінського університету”, – заявила ректор.
Ситуація в Харкові
Російські війська систематично завдають ударів по Харкову з використанням авіабомб і безпілотних літальних апаратів, оскільки місто розташоване всього в 30-35 кілометрах від російського кордону.
17 серпня російські сили атакували місто балістичною ракетою.
Мер Харкова Ігор Терехов повідомив, що удар припав на житловий багатоквартирний комплекс в Індустріальному районі. Внаслідок атаки постраждали троє людей, включаючи 13-річну дівчинку.

